Menu
Nákupný košík

Meniče na ohrev vody

GBO-Aku ( nový model regulátora ´´GreenBonO´´ ). Regulátor s plynulou reguláciou výkonu pre dokonalé využitie elektriny z ľubovoľnej fotovoltaickej elektrárne (v móde „wattrouter“ alebo „vyťažovač“). Regulátor prebytku slúži na zapínanie spotrebičov v čase vyššej výroby ako je samotná spotreba v obj..
502,68€
Bez DPH:502,68€
MPPS regulátor pre napájanie bojlera z fotovoltaických panelov - stavebnica MPPS regulátor pre napájanie bojlera z fotovoltaických panelov - stavebnica
-14 % Nie je skladom
MPPS regulátor 1. generácie optimalizuje prispôsobenie odporu vykurovacej špirály bojlera a fotovoltaických panelov tak, aby energia získaná z panelov bola čo najväčšia. Zapája sa medzi solárny panel a vykurovaciu špirálu bojlera. Je určený na vstavanie do rozvádzača s ostatnými prístrojmi ako odpoj..
149,00€ 173,99€
Bez DPH:149,00€
Regulátor napájania bojlera zo solárnych panelov MR4316AC NG
Nie je skladom
MPPS regulátor 2. generácie MR4316AC NG optimalizuje prispôsobenie odporu vykurovacej špirály boileru a fotovoltaických panelov tak, aby energia získaná z panelov bol čo najväčší. Zapája sa medzi solárny panel a vykurovaciu špirálu boileru. Oproti predchádzajúcej generácii regulátorov má výkonnejší ..
373,13€
Bez DPH:373,13€
Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)