Menu
Nákupný košík

Solárne káble

Solárne kábel SOL 10.0 mm2 čierny, 1mKABEL URČENÝ SPECIÁLNĚ PRO FOTOVOLTAICKÉ SYSTÉMY Flexibilita při instalaci a mimořádně dlouhá životnost - to je to, co činí kabely FlexiSun výjimečnými. Testují se na minimální životnost více než 25 let a splňují nejnovější normy TÜV a VDE.To znamená nulovou údrž..
3,05€
Bez DPH:3,05€
Solárny kábel SOL 4,0 mm2 čierny, 1m
Dočasne nedostupný
Solárny kabel SOL 4,0 mm2 černý, 1mKABEL URČENÝ SPECIÁLNĚ PRO FOTOVOLTAICKÉ SYSTÉMY Flexibilita pri inštalácii a výnimne dlhá životnost - to je, co znamená káble FlexiSun výjimečnými. Testujte sa na minimálnu životnosť viac ako 25 nechať splniť požiadavky normy TÜV a VDE.To znamená, že je možné foti..
1,28€
Bez DPH:1,28€
Solárny kábel SOL 6,0 mm2 čierny, 1m
Dočasne nedostupný
Solárny kabel SOL 6,0 mm2 černý, 1mKÁBEL určená špeciálne pre FOTOVOLTAICKÉ SYSTÉMY Flexibilita pri inštalácii a mimoriadne dlhá životnosť - to je to, čo je pri solárnych káblov dôležité. To znamená nulovú údržbu po celú dobu životnosti vášho fotovoltaického systému. Odolnosť voči UV žiareniu zaisti..
1,81€
Bez DPH:1,81€
Solárny kábel SOLARFAM 2x10.0M-4mm2 červený-čierny
Najpredávanejšie Dočasne nedostupný
Pár solárnych káblov SOLARFAM (červený-čierny).parametre produktu- rozmery: 2 x 10m -4mm²..
30,02€
Bez DPH:30,02€
Strešná káblová priechodka dvojitá
Dočasne nedostupný
Strešné káblová priechodka dvojitáPriechodka Solara ponúka veľmi ľahkú konštrukciu a je odolná UV žiareniu a slúži pre vodotesný priestup káblov od solárneho panelu strechou karavanu, obytného vozu, lode a pod.Široký adhézne šev a vodotesné PG skrutkové spojenie umožňujú bezpečnú inštaláciu a spoľah..
21,20€
Bez DPH:21,20€
Strešné káblová priechodka jednoducháPriechodka Solara ponúka veľmi ľahkú konštrukciu a je odolná UV žiareniu a slúži pre vodotesný priestup káblov od solárneho panelu strechou karavanu, obytného vozu, lode a pod.Široký adhézne šev a vodotesné PG skrutkové spojenie umožňujú bezpečnú inštaláciu a spo..
17,59€
Bez DPH:17,59€
Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)