Menu
Nákupný košík

BLOW

Adaptér USB BLOW 75-863 s autoadaptérom
Najpredávanejšie
2,1A USB nástenná nabíjačka + 2A USB nabíjačka do auta s káblom USB (A) na micro USB (B)Vlastnosti:Napájacia nabíjačka:- vstupné napätie 110-240V- výstupné napätie 5V- maximálny výstupný prúd 2,1A- vstavaná technológia Smart Chip IC- ochrana proti skratuAutonabíjačka:- vstupné napätie 12-24V- výstup..
5,02€
Bez DPH:5,02€
Nabíjačka je určená pre zariadenia, ktoré je možné napájať/nabíjať z USB portu. Funkcia SMART sama upraví bezpečné napätie a nastaví maximálnu rýchlosť nabíjania.- Moderný design- Vyrobené z ekologických materiálov- Prepäťová ochrana- Kompaktná veľkosť- Maximálny výkon 18WVlastnosti:- Vstupné napäti..
5,30€
Bez DPH:5,30€
Nabíjačka je určená pre zariadenia, ktoré je možné napájať/nabíjať z portu USB-C. Funkcia SMART sama upraví bezpečné napätie a nastaví maximálnu rýchlosť nabíjania.- Moderný design- Vyrobené z ekologických materiálov- Prepäťová ochrana- Kompaktná veľkosť- Maximálny výkon 18WVlastnosti:- Vstupné napä..
5,58€
Bez DPH:5,58€
Nástenná nabíjačka s tromi USB zásuvkami. Nabíjačka je určená pre zariadenia, ktoré je možné napájať/nabíjať z USB portu. Funkcia SMART sama upraví bezpečné napätie a nastaví maximálnu rýchlosť nabíjania.- Moderný design- Vyrobené z ekologických materiálov- Ochrana proti prepätiu- Kompaktná veľkosť-..
5,82€
Bez DPH:5,82€
Nástenná nabíjačka so štyrmi USB zásuvkami. Nabíjačka je určená pre zariadenia, ktoré je možné napájať/nabíjať z USB portu. Funkcia SMART sama upraví bezpečné napätie a nastaví maximálnu rýchlosť nabíjania.- Moderný design- Vyrobené z ekologických materiálov- Ochrana proti prepätiu- Kompaktná veľkos..
5,78€
Bez DPH:5,78€
Nástenná nabíjačka so štyrmi zásuvkami USB a zásuvkou USB-C. Nabíjačka je určená pre zariadenia, ktoré je možné napájať/nabíjať z USB a USB-C portu. Funkcia SMART automaticky upraví bezpečné napätie a nastaví maximálnu rýchlosť nabíjania.Vlastnosti:- Moderný design- Vyrobené z materiálov šetrných k ..
20,80€
Bez DPH:20,80€
Nové Apple zariadenia (iPhone, iPad atď.) vyžadujú nabíjanie 20W nabíjačkou, ktorú výrobca k zariadeniu nepridáva.Je plne kompatibilná so zariadeniami Apple, čo zaručuje extrémne rýchle nabíjanie, v súlade s požiadavkami výrobcu.Nabíjačka je určená pre zariadenia, ktoré je možné napájať/nabíjať z po..
6,63€
Bez DPH:6,63€
Nabíjačka je určená pre zariadenia, ktoré je možné napájať/nabíjať z USB portu. Funkcia SMART sama upraví bezpečné napätie a nastaví maximálnu rýchlosť nabíjania.- Moderný design- Vyrobené z ekologických materiálov- Prepäťová ochrana- Kompaktná veľkosť- Maximálny výkon 18WVlastnosti:- Vstupné napäti..
5,98€
Bez DPH:5,98€
Nástenná nabíjačka s USB zásuvkou.Vlastnosti:- Štýlový dizajn- Kompatibilný s iPhone/iPod, Samsung, Blackberry, HTC atď.- Ochrana pred vysokým napätím- Vyrobené z materiálov šetrných k životnému prostrediu- Vstupné napätie: 100-240V AC- Výstupné napätie: 5V DC / max. 2100 mA..
3,17€
Bez DPH:3,17€
Nástenná nabíjačka s USB portom.Vlastnosti:- Vstupné napätie: 100-240V AC- Výstupné napätie: 5V- Maximálny výstupný prúd: 2,1A- Typ zásuvky: USB A- Ochrana pred vysokým napätím- Rozmery: 68x36x21mm- Kompatibilný s iPhone/iPad, Samsung, Blackberry, HTC atď...
2,29€
Bez DPH:2,29€
Bezúdržbová dobíjacia olovená batéria BLOW 82-217. Bezúdržbové batérie sú vyrábané na modernej výrobnej linke a sú prispôsobené ako pre záložnú, tak aj pre cyklickú prevádzku. Vyznačujú sa odolnosťou a veľmi priaznivým pomerom ceny a kvality.Vlastnosti:- Počas prevádzky nevyžaduje vzpriamenú polohu-..
28,07€
Bez DPH:28,07€
Bezúdržbová dobíjacia olovená batéria BLOW 82-207. Bezúdržbové batérie sú vyrábané na modernej výrobnej linke a sú prispôsobené ako pre záložnú, tak aj pre cyklickú prevádzku. Vyznačujú sa odolnosťou a veľmi priaznivým pomerom ceny a kvality.Vlastnosti:- Počas prevádzky nevyžaduje vzpriamenú polohu-..
7,19€
Bez DPH:7,19€
Zobrazené 1 až 12 z 13 (2 stránok)